Adaptor USB Type C la 5 Gigabit LAN, Delock 81570

Adaptor USB Type C la 5 Gigabit LAN, Delock 81570

Detalii Adaptor USB Type C la

conectica.ro
Vânzător
conectica.ro
Pret
180.7 Lei
Categorie (vânzător)
Placi Retea
Marca
Delock

Produs actualizat în urmă cu 5 ore
Descriere YEO:

Adaptor USB Type C la - Disponibil la conectica.ro

Pe YEO găsești Adaptor USB Type C la de la Delock, în categoria Placi Retea.

Indiferent de nevoile tale, Adaptor USB Type C la 5 Gigabit LAN, Delock 81570 din categoria Placi Retea îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 180.7 Lei

Caracteristicile produsului Adaptor USB Type C la

  • Brand: Delock
  • Categoria: Placi Retea
  • Magazin: conectica.ro
  • Ultima actualizare: 20-03-2025 01:31:17

Comandă Adaptor USB Type C la Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Adaptor USB Type C la de la conectica.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Acest adaptor de retea USB de la Delock ofera o conexiune de retea fiabila si rapida. Cu o viteza de transmisie de pana la 5 gigabiti pe secunda, acesta permite lucrul eficient si streamingul fara probleme. Design compact si usor Designul compact si usor face adaptorul ideal pentru utilizare in deplasare sau la birou. De asemenea, asigura o conexiune de retea stabila si sigura, cu performante constante. Adaptorul este compatibil cu Windows, Mac OS si Linux, ceea ce il face foarte versatil. NBASE-T pentru o viteza mai rapida Serviciile moderne si noile tehnologii necesita latimi de banda mai mari. Tehnologia NBASE-T permite viteze de 1 Gbps, 2,5 Gbps si 5 Gbps cu cabluri conventionale de retea. Cea mai buna rata posibila de transmisie este setata automat. Detalii tehnice Conectori: 1 x USB 10 Gbps USB Type-C™ tata - 1 x 5 Gigabit LAN RJ45 mama Chipset: Realtek RTL8157 Rata transfer date: Ethernet pana la 10 Mbps Fast Ethernet pana la 100 Mbps Gigabit Ethernet pana la 1.000 Mbps NBASE-T de pana la 2,5 Gbps si 5 Gbps Accepta Auto MDI-X (detectarea automata a cablurilor de retea standard sau crossover) Accepta retele LAN virtuale IEEE 802.1Q (VLAN) Accepta functionare in mod duplex integral cu control al fluxului IEEE 802.3x si functionare in mod semiduplex cu control al fluxului cu contrapresiune Accepta cadre Jumbo 16k Indicator LED pentru legatura si activitatea Alimentat din USB Carcasa din aluminiu robusta Culoare: antracit Lungime cablu fara conectori: cca 15 cm Dimensiuni (LxlxÎ): aprox. 60 x 27 x 16 mm Cerinte de sistem Linux Kernel 6.5 sau superior Mac OS 14.5 sau superior Windows 10/10-64/11 PC sau laptop cu un port USB Type-C™ sau Thunderbolt™ 3 liber Pachetul contine Adaptor LAN 5 Gigabit USB Type-C™ Manual de utilizare

Adaptor USB Type C la 5 Gigabit LAN, Delock 81570 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Delock