Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Adeziv de reparații multifuncțional

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
29.99 Lei
Categorie (vânzător)
Trekking la munte
Marca

Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:

Adeziv de reparații multifuncțional - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Adeziv de reparații multifuncțional de la , în categoria Trekking la munte.

Indiferent de nevoile tale, Adeziv de reparații multifuncțional din categoria Trekking la munte îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 29.99 Lei

Caracteristicile produsului Adeziv de reparații multifuncțional

  • Brand:
  • Categoria: Trekking la munte
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Adeziv de reparații multifuncțional Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Adeziv de reparații multifuncțional de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Acest adeziv îți permite să repari eficient rupturile și zgârieturile de pe echipamentele tale.

Adeziv de reparații multifuncțional - 0 | YEO

Produse asemănătoare