Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Adidași Globe Sabre negri combat

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
661.65 Lei
Categorie (vânzător)
Skateboard
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

Adidași Globe Sabre negri combat - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Adidași Globe Sabre negri combat de la , în categoria Skateboard.

Indiferent de nevoile tale, Adidași Globe Sabre negri combat din categoria Skateboard îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 661.65 Lei

Caracteristicile produsului Adidași Globe Sabre negri combat

  • Brand:
  • Categoria: Skateboard
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Adidași Globe Sabre negri combat Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Adidași Globe Sabre negri combat de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Descoperă Sneakers Globe Sabre black combat, o combinație perfectă între stil îndrăzneț și funcționalitate. Aceste modele sunt ideale pentru cei care caută un look hotărât fără a compromite confortul. Caracteristici principale: * Design modern în negru, perfect pentru orice ocazie. * Materiale de înaltă calitate care garantează durabilitate și rezistență. * Talpă amortizată care oferă confort pe tot parcursul zilei. * Închidere cu șireturi clasice pentru o ajustare sigură. Sneakers Globe Sabre nu sunt doar frumoase de privit, ci și practice și rezistente. Poartă-le pentru aventurile tale zilnice și evidențiază-te cu un look urban și contemporan. Alege Sneakers Globe Sabre black combat pentru o piesă versatilă și la modă în colecția ta de încălțăminte.

Adidași Globe Sabre negri combat - 0 | YEO

Produse asemănătoare