Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

AMAVITAL CREMĂ HIDRATANTĂ 50ML

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
96.91 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

AMAVITAL CREMĂ HIDRATANTĂ 50ML - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești AMAVITAL CREMĂ HIDRATANTĂ 50ML de la , în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, AMAVITAL CREMĂ HIDRATANTĂ 50ML din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 96.91 Lei

Caracteristicile produsului AMAVITAL CREMĂ HIDRATANTĂ 50ML

  • Brand:
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă AMAVITAL CREMĂ HIDRATANTĂ 50ML Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda AMAVITAL CREMĂ HIDRATANTĂ 50ML de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Cremă hidratantă amavital. Această emulsie neprețuită este formulată pentru a fi utilizată în orice moment al zilei. Asigură nivelul corect de hidratare pentru pielea feței și are o acțiune combinată de prevenire și combatere a semnelor îmbătrânirii. Acidul hialuronic hidratează în profunzime pielea. Rezultatul este o față perfect hidratată, luminoasă și netedă. Dimensiune: borcan de 50 ml. Cod: 713

AMAVITAL CREMĂ HIDRATANTĂ 50ML - 0 | YEO

Produse asemănătoare