Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

ȘAMPON VOLUM DDP 250ML

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
78.07 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

ȘAMPON VOLUM DDP 250ML - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești ȘAMPON VOLUM DDP 250ML de la , în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, ȘAMPON VOLUM DDP 250ML din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 78.07 Lei

Caracteristicile produsului ȘAMPON VOLUM DDP 250ML

  • Brand:
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă ȘAMPON VOLUM DDP 250ML Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda ȘAMPON VOLUM DDP 250ML de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Diego dalla Palma ULTRA BOMBATO Descriere Șampon volum pentru păr fin și lipsit de volum. Mod de utilizare: Aplicați pe părul ud, masați și clătiți. Componente: Apă, laurilsulfat de amoniu, cocamidopropil betaină, lauroil sarcosinat de sodiu, extract de rădăcină de Nymphaea alba, eritritol, acid salicilic, sorbitol, oleat de gliceril, coco-glucozidă, silicon quaternium-18, polyquaternium-10, parfum, benzoat de sodiu, fenoxietanol, sorbat de potasiu, clorură de sodiu, sodiu

ȘAMPON VOLUM DDP 250ML - 0 | YEO

Produse asemănătoare