Descriere YEO:
Pe YEO găsești Apă autobronzantă Dripping Gold Liquid de la , în categoria Frumusețe și Îngrijire.
Indiferent de nevoile tale, Apă autobronzantă Dripping Gold Liquid Luxe ultra-închis 150 ml din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 193.12 Lei
Caracteristicile produsului Apă autobronzantă Dripping Gold Liquid
- Brand:
- Categoria: Frumusețe și Îngrijire
- Magazin: liki24.ro
- Ultima actualizare: 24-02-2025 01:36:00
Comandă Apă autobronzantă Dripping Gold Liquid Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Apă autobronzantă Dripping Gold Liquid de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Autobronzantul lichid
Liquid Luxe are o consistență lichidă inovatoare, care se întinde pe piele ca satinul și oferă un rezultat neted și mătăsos. Mirosul tropical și formula sa cu uscare rapidă sunt gata de utilizare și oferă un bronz natural de lungă durată în 4-6 ore. Conține ingrediente hrănitoare care vă vor asigura că pielea dumneavoastră nu este doar bronzată, ci și hidratată. Ușor de aplicat cu o mănușă de aplicare catifelată. Procedură:
- Exfoliați sau îndepărtați bronzul vechi. Spălați deodorantul, parfumul și machiajul
- Aplicați crema hidratantă pe zonele uscate (coate, degete, încheieturi, genunchi, glezne, degete de la picioare)
- Aplicați crema autobronzante direct pe mănușile de aplicare și întindeți uniform printr-o mișcare circulară. La final, periați unghiile, dosul mâinilor și degetele cu o perie Kabuki
- Lăsați-l să acționeze 6-8 ore și apoi spălați-l. Se recomanda aplicarea inainte de culcare
- Hidratează-ți pielea în fiecare zi pentru a-ți prelungi bronzul
Compoziţie Aqua (apă), dihidroxiacetonă, dimetil izosorbidă, pentilen glicol, etoxidiglicol, glicerină, eritruloză, hialuronat de sodiu, izomerat de zaharidă, extract din fructe de agan chinezesc (Lycium barbarum), extract din flori de mușețel (Chamomilla recutita), extract din frunze de rozmarin (Rosmarinus officinalis), Extract de fructe Euterpe Oleracea (Acai Berry), tocoferol, fenoxietanol, EDTA sare disodica, parfum (parfum), acid citric, citrat de sodiu, sorbat de potasiu, benzoat de sodiu, alfa-izometil-ionon, ton hexil-scortisoara, hidroxicitronelal, linalol, FD&C Galben nr. 5 (CI 19140), FD&C roșu nr. 40 (CI 16035). Încearcă și alte produse marca
Dripping Gold, pe care le găsești în categoriile Cosmetice, Bronzări și Cosmetice pentru corp. Puteți cumpăra acum produsul cu o reducere de 0%. Daca nu esti sigur ca alegi acest produs, inspira-te din categoria Spray-uri autobronzante.