Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Armani Exchange hanorac pentru bărbați

Vânzător
answear.ro answear.ro
Pret
469.9 Lei
Categorie (vânzător)
Îmbrăcăminte
Marca
Armani Exchange

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Armani Exchange hanorac pentru bărbați - Disponibil la answear.ro

Pe YEO găsești Armani Exchange hanorac pentru bărbați de la Armani Exchange, în categoria Îmbrăcăminte.

Indiferent de nevoile tale, Armani Exchange hanorac pentru bărbați din categoria Îmbrăcăminte îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 469.9 Lei

Caracteristicile produsului Armani Exchange hanorac pentru bărbați

  • Brand: Armani Exchange
  • Categoria: Îmbrăcăminte
  • Magazin: answear.ro
  • Ultima actualizare: 01-07-2026 12:25:58

Comandă Armani Exchange hanorac pentru bărbați Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Armani Exchange hanorac pentru bărbați de la answear.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
  • Ideal pentru ținute casual, asigură confort în diverse situații
  • Croiala regulară favorizează libertatea de mișcare, așezându-se bine pe siluetă
  • Stilul său casual îl face potrivit pentru multe întâlniri informale
  • Model fără glugă, cu o închidere practică cu fermoar, facilitează îmbrăcarea rapidă
  • Confecționat din bumbac moale, plăcut la atingere și confortabil pentru piele
  • Închiderea cu fermoar pe toată lungimea facilitează ajustarea și îmbrăcarea rapidă
  • Gulerul tip tunică elegant adaugă hanoracului un caracter rafinat
  • Modelul uni al țesăturii favorizează versatilitatea și ușurința de asortare cu alte articole vestimentare
  • O aplicație subtilă constituie un element decorativ discret, dar elegant


Armani Exchange hanorac pentru bărbați - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Armani Exchange