Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

ASCENSO SSB333 10R16.5

Vânzător
e-roti.ro e-roti.ro
Pret
946 Lei 1040 Lei
Categorie (vânzător)
vara
Marca
ASCENSO

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

ASCENSO SSB333 10R16.5 - Disponibil la e-roti.ro

Pe YEO găsești ASCENSO SSB333 10R16.5 de la ASCENSO, în categoria vara.

Indiferent de nevoile tale, ASCENSO SSB333 10R16.5 din categoria vara îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 946 Lei

Caracteristicile produsului ASCENSO SSB333 10R16.5

  • Brand: ASCENSO
  • Categoria: vara
  • Magazin: e-roti.ro
  • Ultima actualizare: 01-07-2026 12:25:58

Comandă ASCENSO SSB333 10R16.5 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda ASCENSO SSB333 10R16.5 de la e-roti.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Anvelope ASCENSO SSB333 10R16.5 cu livrare rapida in toata tara

ASCENSO SSB333 10R16.5 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca ASCENSO