Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 Încărcător auto 45W USB-C PD / USB-A QC - negru
Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
84.73 Lei
Categorie (vânzător)
Pentru Casă
Marca
Baseus
Produs actualizat în urmă cu 8 luni
Descriere YEO:
Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 - Disponibil la liki24.ro
Pe YEO găsești Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 de la Baseus, în categoria Pentru Casă.
Indiferent de nevoile tale, Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 Încărcător auto 45W USB-C PD / USB-A QC - negru din categoria Pentru Casă îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 84.73 Lei
Caracteristicile produsului Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01
  • Brand: Baseus
  • Categoria: Pentru Casă
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-09-2025 01:53:27
Comandă Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
Încărcător de mașină Baseus Magic Series PPS cu porturi USB-C și USB-A cu putere de până la 45 W cu protocoale de încărcare rapidă - negru Încărcătorul auto versatil Baseus Magic Series PPS este soluția perfectă pentru cei care au nevoie de încărcare rapidă și eficientă în timpul călătoriilor. Datorită suportului pentru cele mai recente tehnologii de încărcare (nu numai Power Delivery și Quick Charge!), asigură încărcarea instantanee atât a smartphone-urilor, cât și a laptopurilor. Porturile USB-C și USB-A vă permit să încărcați două dispozitive simultan, maximizând eficiența și reducând timpul necesar pentru a recăpăta puterea maximă. Afișajul integrat oferă informații actuale despre starea de încărcare, iar materialele de înaltă calitate și protecția pe mai multe niveluri garantează durabilitatea și siguranța utilizării. Caietul de sarcini:
  • Marca: Baseus
  • Model: Seria Baseus Magic PPS CCMLC20C-01
  • Curent de intrare: DC 12V-24V
  • Curent de iesire:
    • USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A
    • USB-A: 4,5 V/5 A, 5 V/4,5 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 20 V/2,25 A
    • USB-C + USB-A: 5V / 5A (maximum)
  • Dimensiuni: 6,5 x 3 x 3 cm
  • Material: PC + ABS
  • Culoare: negru
NOTĂ: Puterea maximă de 45W (20V / 2.25A) este posibilă doar pe un sistem electric de 24V!Cele mai importante avantaje ale încărcătorului auto PPS Baseus Magic Series:
Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 Încărcător auto 45W USB-C PD / USB-A QC - negru - 0 | YEO