Ben amp; Anna Cremă deodorantă naturală Vanilla Orchid, 45g

Ben amp; Anna Cremă deodorantă naturală Vanilla Orchid, 45g

Detalii Ben amp; Anna Cremă deodorantă

liki24.ro
Vânzător
liki24.ro
Pret
62.53 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca

Produs actualizat în urmă cu 9 zile
Descriere YEO:

Ben amp; Anna Cremă deodorantă - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Ben amp; Anna Cremă deodorantă de la , în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, Ben amp; Anna Cremă deodorantă naturală Vanilla Orchid, 45g din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 62.53 Lei

Caracteristicile produsului Ben amp; Anna Cremă deodorantă

  • Brand:
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2025 02:26:15

Comandă Ben amp; Anna Cremă deodorantă Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Ben amp; Anna Cremă deodorantă de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
100% ingrediente de origine naturală, 0% aluminiuAmbalajul este realizat 100% din aluminiu. Deodorantele naturale Ben&Anna în ambalaje din aluminiu au o consistență mai moale și o aplicare mai ușoară. La aplicare, nu lăsați un strat gras sau lipicios. Nu conțin aditivi de stabilizare chimică, așa că se recomandă păstrarea la temperatura camerei. La temperaturi ridicate, deodorantul poate deveni prea moale Pentru a remedia acest lucru, pur și simplu puneți-l la frigider pentru o perioadă scurtă de timp. Fiecare parfum al deodorantului natural Ben&Anna: Protejează împotriva umezelii și mirosurilor neplăcute Este destinat tuturor tipurilor de piele, inclusiv celor sensibile Nu lasa un strat gras sau lipicios dupa aplicare Nu conține aluminiu, PEG, parabeni sau ftalați Este vegan, fără gluten și nu este testat pe animale Cum se utilizează? Masați un strat subțire de deodorant în mâini. Aplicați dimineața sau ori de câte ori este nevoie. Unde (INCI): Bicarbonat de sodiu, Zea Mays Stare, Pulbere de rădăcină de Maranta Arundinacea*, Ulei de semințe de Helianthus annuus*, Unt de Butyrospermum Parkii*, Ulei de Cocos Nucifera*, Coco-Caprylate/Caprat, Helianthus Annuus Seed Cera, Alcool cetilic, Alcool stearilic , ULEI DE SEMINTE RICINUS COMMUNIS, TRIGLYCERIDE CAPRYLIC/CAPRIC, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, RASINA SHOREA ROBUSTA, PARFUM, TOCOFEROL, LIMONENE**, ULEI DE SEMINTE DE SIMMONDSIA CHINENSIS*, DAUCUS CAROTA SATIVA EXTRACT DE radacina*, REMITICE DE CITRISCUL*** ULEI, EXTRACT DE FRUZĂ DE ROSMARINUS OFFICINALIS*. * ingredient organic / ** ingredient ulei esențial natural ATENŢIE: nu utilizați pe pielea iritată/deteriorată (și imediat după epilare), se păstrează la temperatura camerei, produs destinat numai utilizării la subrat.

Ben amp; Anna Cremă deodorantă naturală Vanilla Orchid, 45g - 0 | YEO

Produse asemănătoare