Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Bicicleta fitness Techfit XB100

Vânzător
flanco.ro flanco.ro
Pret
69.99 Lei
Categorie (vânzător)
Biciclete Fitness
Marca
Techfit

Produs actualizat în urmă cu 3 luni
Descriere YEO:

Bicicleta fitness Techfit XB100 - Disponibil la flanco.ro

Pe YEO găsești Bicicleta fitness Techfit XB100 de la Techfit, în categoria Biciclete Fitness.

Indiferent de nevoile tale, Bicicleta fitness Techfit XB100 din categoria Biciclete Fitness îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Bicicleta fitness Techfit XB100

  • Departament: auto-moto-rca
  • Ideal pentru iubitorii de mașini și motociclete.
  • Conținutul acestui produs te ajută să întreții și să îmbunătățești performanțele vehiculului tău.

Preț: 69.99 Lei

Caracteristicile produsului Bicicleta fitness Techfit XB100

  • Brand: Techfit
  • Categoria: Biciclete Fitness
  • Magazin: flanco.ro
  • Ultima actualizare: 29-05-2026 09:40:17

Comandă Bicicleta fitness Techfit XB100 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Bicicleta fitness Techfit XB100 de la flanco.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Bicicleta fitness Techfit XB100 | Profita acum | flanco.ro

Bicicleta fitness Techfit XB100 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Techfit