Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Bizuu cardigan din bumbac KYLE

Vânzător
answear.ro answear.ro
Pret
459.9 Lei
Categorie (vânzător)
Îmbrăcăminte
Marca
BIZUU

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Bizuu cardigan din bumbac KYLE - Disponibil la answear.ro

Pe YEO găsești Bizuu cardigan din bumbac KYLE de la BIZUU, în categoria Îmbrăcăminte.

Indiferent de nevoile tale, Bizuu cardigan din bumbac KYLE din categoria Îmbrăcăminte îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 459.9 Lei

Caracteristicile produsului Bizuu cardigan din bumbac KYLE

  • Brand: BIZUU
  • Categoria: Îmbrăcăminte
  • Magazin: answear.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Bizuu cardigan din bumbac KYLE Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Bizuu cardigan din bumbac KYLE de la answear.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
- Croială lejeră pentru libertate totală de mișcare. - Croiala la mânecă cu o linie coborâtă a umerilor nu limitează mobilitatea. - Incheiere cu nasturi.

Bizuu cardigan din bumbac KYLE - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca BIZUU