Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Căști SENNHEISER SV700430 Negru

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
429.05 Lei
Categorie (vânzător)
Antrenament cardio
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Căști SENNHEISER SV700430 Negru - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Căști SENNHEISER SV700430 Negru de la , în categoria Antrenament cardio.

Indiferent de nevoile tale, Căști SENNHEISER SV700430 Negru din categoria Antrenament cardio îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 429.05 Lei

Caracteristicile produsului Căști SENNHEISER SV700430 Negru

  • Brand:
  • Categoria: Antrenament cardio
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Căști SENNHEISER SV700430 Negru Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Căști SENNHEISER SV700430 Negru de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Dacă sunteți în căutare de articole noi în vogă pe piață, vă prezentăm **Căști Sennheiser SV700430 Negru**!

Căști SENNHEISER SV700430 Negru - 0 | YEO

Produse asemănătoare