Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Casca de schi Giro Neo

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
479.99 Lei
Categorie (vânzător)
Schi de pista
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Casca de schi Giro Neo - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Casca de schi Giro Neo de la , în categoria Schi de pista.

Indiferent de nevoile tale, Casca de schi Giro Neo din categoria Schi de pista îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 479.99 Lei

Caracteristicile produsului Casca de schi Giro Neo

  • Brand:
  • Categoria: Schi de pista
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Casca de schi Giro Neo Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Casca de schi Giro Neo de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
- Sport: snowboarding, schi - Constructie: IN-MOLD - Tip de închidere: Cataramă - Vizor: Nu - Ventilatie: Da - Sistem de ajustare: In Form™ Fit System - Tehnologii: In Form™ Fit System, Stack Vent Technology, Thermostat Control™ - Marca: Giro - Standarde, certificate: CE-EN1077 - Sezon: toamna/iarna - Utilizare prevăzută: All mountain - Sex: Femeie, Masculin - Țara de origine a mărcii: SUA - Tip produs: Casca

Casca de schi Giro Neo - 0 | YEO

Produse asemănătoare