Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Coarda de sarit, roz, Lukadora

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
28.94 Lei
Categorie (vânzător)
Body building
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Coarda de sarit, roz, Lukadora - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Coarda de sarit, roz, Lukadora de la , în categoria Body building.

Indiferent de nevoile tale, Coarda de sarit, roz, Lukadora din categoria Body building îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 28.94 Lei

Caracteristicile produsului Coarda de sarit, roz, Lukadora

  • Brand:
  • Categoria: Body building
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Coarda de sarit, roz, Lukadora Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Coarda de sarit, roz, Lukadora de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Coarda de sarit – Instrumentul tau Cardio in format mini Coarda de sarit Women\'s Health BODY este alternativa perfecta la stepper sau banda de alergat – compacta, eficienta si usor de folosit oriunde. Fie pentru incalzire, racire sau ca parte din programul tau de slabit – acest instrument pune sistemul tau cardiovascular in miscare! Avantaje ale produsului la o privire rapida Universala: Ideala pentru antrenamente de rezistenta, incalzire, racire sau arderea grasimilor Pentru acasa & in deplasare: Perfecta pentru femei si fete – in living, gradina sau parc Economisirea spatiului & mobilitate: Usoara si compacta – se potriveste in orice geanta sportiva Calitate de marca: Dezvoltata cu expertii revistei Women’s Health Manere confortabile: Forma ergonomica cu acoperire anti-alunecare Date tehnice Culoare: Gri-Magenta Greutate: 250 g Lungimea corzii: 275 cm Diametru: 6 mm Material: Plastic PP Concluzie Mica, dar extrem de eficienta – coarda de sarit Women\'s Health BODY este instrumentul tau inteligent pentru rezistenta, arderea grasimilor si mobilitate. Ideala pentru cei care doresc sa se antreneze rapid, fara a ocupa prea mult spatiu si intr-un mod eficient.

Coarda de sarit, roz, Lukadora - 0 | YEO

Produse asemănătoare