Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Comodă maro închis din lemn de tec Webster – White Label

Vânzător
bonami.ro bonami.ro
Pret
2399 Lei
Categorie (vânzător)
Comode
Marca
White Label

Produs actualizat în urmă cu 3 luni
Descriere YEO:

Comodă maro închis din lemn - Disponibil la bonami.ro

Pe YEO găsești Comodă maro închis din lemn de la White Label, în categoria Comode.

Indiferent de nevoile tale, Comodă maro închis din lemn de tec Webster – White Label din categoria Comode îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 2399 Lei

Caracteristicile produsului Comodă maro închis din lemn

  • Brand: White Label
  • Categoria: Comode
  • Magazin: bonami.ro
  • Ultima actualizare: 01-07-2026 12:25:58

Comandă Comodă maro închis din lemn Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Comodă maro închis din lemn de la bonami.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Comodă maro închis din lemn de tec Webster – White Label

Comodă maro închis din lemn de tec Webster – White Label - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca White Label