Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

COMODĂ ÎNALTĂ 117,1/150,1/41,3 cm

Vânzător
xxxlutz.ro xxxlutz.ro
Pret
1690 Lei
Categorie (vânzător)
Mic mobilier > Comode > Comode înalte
Marca
Hom`in

Produs actualizat în urmă cu 8 luni
Descriere YEO:

COMODĂ ÎNALTĂ 117,1/150,1/41,3 cm - Disponibil la xxxlutz.ro

Pe YEO găsești COMODĂ ÎNALTĂ 117,1/150,1/41,3 cm de la Hom`in, în categoria Mic mobilier > Comode > Comode înalte.

Indiferent de nevoile tale, COMODĂ ÎNALTĂ 117,1/150,1/41,3 cm din categoria Mic mobilier > Comode > Comode înalte îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului COMODĂ ÎNALTĂ 117,1/150,1/41,3 cm

  • Departament: casa-bricolaj-petshop
  • Perfect pentru îmbunătățirea decorului casei tale și pentru proiectele de bricolaj.

Preț: 1690 Lei

Caracteristicile produsului COMODĂ ÎNALTĂ 117,1/150,1/41,3 cm

  • Brand: Hom`in
  • Categoria: Mic mobilier > Comode > Comode înalte
  • Magazin: xxxlutz.ro
  • Ultima actualizare: 24-10-2025 01:41:40

Comandă COMODĂ ÎNALTĂ 117,1/150,1/41,3 cm Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda COMODĂ ÎNALTĂ 117,1/150,1/41,3 cm de la xxxlutz.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Detalii tehnice: Dimensiuni: 117,1 x 150,1 x 41,3 cm (L x Î x A) Materiale: placă aglomerată cu decor stejar Artisan, sticlă transparentă, metal, plastic Finisaj: fronturi și corp cu decor folie; accente gri mat Structură:2 uși (balamale stânga/dreapta), 2 sertare cu soft-close și extensie confort, 2 uși din sticlă Compartimentare:4 polițe incluse Mânere:mâner tip bară, culoare gri mat Elemente excluse:iluminarea nu este inclusă   Avantaje: Depozitare și expunere într-un singur loc – 2 sertare, 4 polițe și uși din sticlă pentru vitrinare elegantă Utilizare silențioasă – sertare cu soft-close și uși cu amortizare Design contemporan – contrast rafinat între stejar Artisan și gri mat Versatilă pentru living – proporții echilibrate și compartimentare funcțională   Design & amenajare:Textura caldă de stejar Artisan și griul mat creează un aspect modern, armonios în interioare contemporane s

COMODĂ ÎNALTĂ 117,1/150,1/41,3 cm - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Hom`in