Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Cremă MOOR Alpengold 250 ml

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
91.53 Lei
Categorie (vânzător)
Vitamine și Suplimente
Marca

Produs actualizat în urmă cu 5 zile
Descriere YEO:

Cremă MOOR Alpengold 250 ml - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Cremă MOOR Alpengold 250 ml de la , în categoria Vitamine și Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, Cremă MOOR Alpengold 250 ml din categoria Vitamine și Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 91.53 Lei

Caracteristicile produsului Cremă MOOR Alpengold 250 ml

  • Brand:
  • Categoria: Vitamine și Suplimente
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Cremă MOOR Alpengold 250 ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Cremă MOOR Alpengold 250 ml de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Căldură liniștitoare prin îngrijire naturală a pielii Îngrijirea naturală a pielii este îmbunătățită de nămolul de mlaștină, care, datorită capacității sale termice unice, conduce o căldură liniștitoare în profunzimea țesuturilor. Această căldură este deosebit de plăcută pentru zone ale corpului, cum ar fi spatele, gâtul, mușchii și articulațiile.

Cremă MOOR Alpengold 250 ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare