Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Crema Galbenele cu Propolis 40g

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
17.35 Lei
Categorie (vânzător)
Remedii
Marca
STEAUA DIVINA

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Crema Galbenele cu Propolis 40g - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Crema Galbenele cu Propolis 40g de la STEAUA DIVINA, în categoria Remedii.

Indiferent de nevoile tale, Crema Galbenele cu Propolis 40g din categoria Remedii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 17.35 Lei

Caracteristicile produsului Crema Galbenele cu Propolis 40g

  • Brand: STEAUA DIVINA
  • Categoria: Remedii
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Crema Galbenele cu Propolis 40g Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Crema Galbenele cu Propolis 40g de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Crema de galbenele cu propolis are excelente virtuti cosmetice si de mentinere a sanatatii tegumentelor si mucoaselor prin asocierea proprietatile bioactive ale galbenelelor si propolisului. Actiuni: Antiinflamatorii, antimicrobiene, cicatrizante, epitelizante, tonice si regeneratoare al pielii. Indicatii: Arsuri, degeraturi, iritatii ale pielii, eczeme, furuncule, inflamatii, micoze, cutanate, ulcere varicoase, plagi cu cicatrizare dificila furunculoza, vegetatii, vaginite, lupus. Ingrediente: Galbenele (Calendula officinalis), propolis, ulei de floarea-soarelui, ceara de albine, rasina de brad, ulei esential de Lavanda. Mod de utilizare: Aplicatii locale de 2-3 ori pe zi la nivelul zonelor afectate. Se recomanda testarea prealabila a sensibilitatii pe o portiune mica de piele. Uz cosmetic: ten acneic, matur, ridat. Contraindicatii: Alergie la oricare dintre componentele produsului. Pentru testarea sensibilitatii, a se aplica o cantitate mica pe o portiune de piele Produs in Romania

Crema Galbenele cu Propolis 40g - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca STEAUA DIVINA

Alcoolprotect 60cps

Alcoolprotect 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

32.76 Lei

Vezi oferta
Antibalonal 60cps

Antibalonal 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

38.97 Lei

Vezi oferta
Antistres 60cps

Antistres 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

40.78 Lei

Vezi oferta
Astragalus 60cps

Astragalus 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

Boswellia 60cps

Boswellia 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

42.73 Lei

Vezi oferta
Strong & Long 90cps

Strong & Long 90cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

61.76 Lei

Vezi oferta