Cum sa te conectezi cu natura - Tristan Gooley

Cum sa te conectezi cu natura - Tristan Gooley

Detalii Cum sa te conectezi cu

libris.ro
Vânzător
libris.ro
Pret
25.07 Lei 29.5 Lei
Categorie (vânzător)
Dezvoltare Personala
Marca
Tristan Gooley

Produs actualizat în urmă cu 18 zile
Descriere YEO:

Cum sa te conectezi cu - Disponibil la libris.ro

Pe YEO găsești Cum sa te conectezi cu de la Tristan Gooley, în categoria Dezvoltare Personala.

Indiferent de nevoile tale, Cum sa te conectezi cu natura - Tristan Gooley din categoria Dezvoltare Personala îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 25.07 Lei

Caracteristicile produsului Cum sa te conectezi cu

  • Brand: Tristan Gooley
  • Categoria: Dezvoltare Personala
  • Magazin: libris.ro
  • Ultima actualizare: 27-10-2025 01:24:43

Comandă Cum sa te conectezi cu Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Cum sa te conectezi cu de la libris.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Dorinta de a ne conecta cu natura nu este comuna. Majoritatea oamenilor nu baga de seama sunetele pasarilor din jur. Pot ignora cea mai splendida forma a unei flori salbatice si nu vad frumusetea insectei de la picioarele lor. "Cu siguranta", i-am putea auzi spunand, "doar acei geologi care au ales sa iasa din societate pot gasi o piatra interesanta". Aceasta este perspectiva comuna. Este o perspectiva pe care o au multi oarneni care si-ar dori sa aiba vieti mai interesante. Intr-o epoca a confuziei morale si practice, cartile de autocunoastere au nevoie iminenta de regandire si reabilitate. Colectia School of Life sustine aceasta directie discutand o serie de o serie de probleme ale vietii,printre care sanatatea mintala, banii, cariera, tehnologia si nevoiade a schimba lumea. - Alain de Botton, Coordonatorul colectiei. Tristan Gooley este scriitor, navigator si explorator. Este autorul cartilor The Natural Navigator si The Natural Explorer . A scris pentru publicatii precum Sunday Times, The New York Times, Financial Times si Geographical Magazine.Tristan a condus expeditii pe cinci continente, a catarat munti din Europa, Africa si Asia, a navigat cu ambarcatiuni de dimensiuni mici pe oceane si a zburat cu aeronave mici pana in Africa si Arctica. Este singura persoana in viata care a zburat si a navigat solo peste si prin Atlantic, fiind membru al institutului Regal de Navigatie si al Societatii Geografice Regale.

Cum sa te conectezi cu natura - Tristan Gooley - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Tristan Gooley