Descriere YEO:
Pe YEO găsești Detergent degresant pentru cuptoare Evans de la , în categoria Detergenti profesionali, Evans Vanodine.
Indiferent de nevoile tale, Detergent degresant pentru cuptoare Evans Combi Oven Cleaner 5 litri din categoria Detergenti profesionali, Evans Vanodine îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 95 Lei
Caracteristicile produsului Detergent degresant pentru cuptoare Evans
- Brand:
- Categoria: Detergenti profesionali, Evans Vanodine
- Magazin: hygiero.ro
- Ultima actualizare: 21-12-2024 01:38:29
Comandă Detergent degresant pentru cuptoare Evans Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Detergent degresant pentru cuptoare Evans de la hygiero.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Acest detergent plite arsuri grele si
cuptoare de la
Evans este foate activ si produce putina spuma. A fost dezvoltat in special
pentru curatarea eficienta a interiorului cuptoarelor combinate. Recomandari de utilizare Este un detergent puternic
degresant pentru cuptoare cu program de curatare automata. Potrivit
pentru interiorul cuptoarelor si suprafetelor emailate, grilelor si plitelor din fonta, datorita densitatii spumei care adera foarte bine pe suprafetele verticale. Potrivit pentru curatarea manuala sau dozarea automata. Caracteristici detergent plite arsuri grele si
cuptoare Indeparteaza cu usurinta grasimile si depozitele de alimente arse ramase in urma procesului de coacere. Este o formula cu spuma redusa dar foarte densa Formula neparfumata. pH 13.8 Mod de ambalare: bidon 5
litri.
Detergent concentrat Tara de origine: UK Producator:
Evans Vanodine Instructiuni pentru utilizare In cazul curatarii automate: Distribuiti in cuptor prin sistemul de curatare integrat, in conformitate cu instructiunile producatorului masinii. Concentratia de detergent poate fi reglata prin panoul de control al cuptorului in functie de nivelul de murdarire din cuptor. Rata de diluare tipica este cuprinsa intre 0,5% -2,0%. In cazul curatarii manuale: Selectati „Spalare manuala” si apasati tasta „Start / Stop”. Cuptorul se va incalzi sau se va raci la temperature necesara. Atasati un spray de declansare extensibil pe recipientul de 5 L. Cand afisajul indica „Spray with cleaner”, deschideti usa si pulverizati pe interiorul cuptorului, inclusiv rafturi si grile. Inchideti usa si lasati sa actioneze 10 minute. Reporniti programul si permiteti cuptorului sa finalizeze ciclul manual de spalare. Clatiti bine cuptorul. Lasati sa se usuce la aer.