Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Domino pentru copii BigJigs BJ529

Vânzător
evomag.ro evomag.ro
Pret
55 Lei
Categorie (vânzător)
Jucarii de lemn
Marca
BigJigs

Produs actualizat în urmă cu 11 luni
Descriere YEO:

Domino pentru copii BigJigs BJ529 - Disponibil la evomag.ro

Pe YEO găsești Domino pentru copii BigJigs BJ529 de la BigJigs, în categoria Jucarii de lemn.

Indiferent de nevoile tale, Domino pentru copii BigJigs BJ529 din categoria Jucarii de lemn îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 55 Lei

Caracteristicile produsului Domino pentru copii BigJigs BJ529

  • Brand: BigJigs
  • Categoria: Jucarii de lemn
  • Magazin: evomag.ro
  • Ultima actualizare: 27-10-2025 01:24:43

Comandă Domino pentru copii BigJigs BJ529 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Domino pentru copii BigJigs BJ529 de la evomag.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Tip produs : Joc de logica,Varsta recomandata : 3 - 7 ani,Material : Lemn,Culoare : Multicolor,Numar piese : 28,Dimensiuni (cm) : 17 x 17 x 4

Domino pentru copii BigJigs BJ529 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca BigJigs