Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

EPICA Pantofi eleganti V723A129-6015-C472

Vânzător
ada-shoes.ro ada-shoes.ro
Pret
249.5 Lei 499 Lei
Categorie (vânzător)
PANTOF
Marca
EPICA

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

EPICA Pantofi eleganti V723A129-6015-C472 - Disponibil la ada-shoes.ro

Pe YEO găsești EPICA Pantofi eleganti V723A129-6015-C472 de la EPICA, în categoria PANTOF.

Indiferent de nevoile tale, EPICA Pantofi eleganti V723A129-6015-C472 din categoria PANTOF îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 249.5 Lei

Caracteristicile produsului EPICA Pantofi eleganti V723A129-6015-C472

  • Brand: EPICA
  • Categoria: PANTOF
  • Magazin: ada-shoes.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă EPICA Pantofi eleganti V723A129-6015-C472 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda EPICA Pantofi eleganti V723A129-6015-C472 de la ada-shoes.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Descopera eleganta si rafinamentul pantofilor dama EPICA V723A129-6015-C472, un model sofisticat in nuanta gri, creat pentru femeile care apreciaza stilul feminin si confortul la fiecare pas. Acesti pantofi eleganti sunt alegerea ideala pentru evenimente speciale, intalniri importante, petreceri sau tinute office elegante, oferind un echilibru perfect intre designul modern si functionalitate.. Realizati din piele naturala de calitate superioara, cu finisaj lacuit ce adauga un plus de stralucire si rafinament, pantofii EPICA completeaza cu eleganta orice garderoba. Materialele premium si atentia la detalii transforma acest model intr-o alegere excelenta pentru femeile care isi doresc confort fara a renunta la stil.. Beneficii principale:. • Design elegant si feminin. Aspect sofisticat si modern. Potriviti pentru evenimente speciale si ocazii elegante. Completeaza perfect tinutele office sau de seara. Nuanta gri ofera versatilitate si rafinament. • Material exterior din piele naturala lacuita. Ofera un aspect premium si elegant. Adauga un plus de stralucire tinutei. Rezistenta sporita in timp. Material de calitate care isi pastreaza aspectul impecabil. • Interior din piele naturala. Asigura confort ridicat la purtare. Permite adaptarea usoara la forma piciorului. Contribuie la mentinerea unei senzatii placute pe parcursul zilei. Material respirabil si confortabil. • Brant din piele naturala. Ofera sustinere suplimentara piciorului. Creste confortul la fiecare pas. Ajuta la reducerea disconfortului in timpul purtarii indelungate. Contribuie la o experienta premium de utilizare. • Sistem de inchidere cu catarama. Permite ajustarea perfecta pe glezna. Ofera fixare sigura si stabilitate sporita. Asigura confort personalizat in functie de forma piciorului. Faciliteaza incaltarea si descaltarea rapida. • Toc elegant de 6 cm. Ofera o postura feminina si eleganta. Alungeste vizual silueta. Asigura un echilibru excelent intre stil si confort. Potrivit pentru purtare pe durata mai multor ore. • Talpa comoda. Contribuie la confortul mersului. Ofera stabilitate si sustinere optima. Reduce presiunea exercitata asupra piciorului. Ideala pentru evenimente sau activitati de lunga durata. • Versatilitate in stilizare. Se potrivesc perfect cu rochii elegante, costume sau fuste. Pot fi purtati la evenimente, petreceri, ceremonii sau la birou. Design clasic care nu se demodeaza. Alegere excelenta pentru femeile care apreciaza eleganta discreta. • Calitate premium EPICA. Materiale atent selectionate. Finisaje de inalta calitate. Design orientat catre confort si eleganta. Durabilitate si aspect impecabil in timp. Alege pantofii eleganti EPICA V723A129-6015-C472 si bucura-te de un model rafinat, feminin si confortabil, creat pentru a-ti completa tinutele cu stil si incredere la fiecare aparitie.

EPICA Pantofi eleganti V723A129-6015-C472 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca EPICA