FO LED Patch Cord, Simplex, E2000/E2000, E09/125, OS2, 3m
Vânzător
materialeelectrice.ro materialeelectrice.ro
Pret
308.35 Lei
Categorie (vânzător)
Accesorii dulapuri Rack
Marca
Schrack
Produs actualizat în urmă cu 13 zile
Descriere YEO:
FO LED Patch Cord, Simplex, - Disponibil la materialeelectrice.ro
Pe YEO găsești FO LED Patch Cord, Simplex, de la Schrack, în categoria Accesorii dulapuri Rack.
Preț: 308.35 Lei
Caracteristicile produsului FO LED Patch Cord, Simplex,
  • Brand: Schrack
  • Categoria: Accesorii dulapuri Rack
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă FO LED Patch Cord, Simplex, Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
EAN-Code 4055516066664 Lungime 30,00mm Lățime netă 240,00mm Inălţime 200,00mm Masă netă 0,06kg. Temperatura minimă a mediului ambiant -30°C Temperatura maximă a mediului ambiant 70°C Lungime patchcord 3m. Pachete disponibile 1 buc.