FO Patch Cord Premium, Duplex, E2000/SCD, G50/125 OM4, 3m
Vânzător
materialeelectrice.ro materialeelectrice.ro
Pret
349.71 Lei
Categorie (vânzător)
Accesorii dulapuri Rack
Marca
Schrack
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
FO Patch Cord Premium, Duplex, - Disponibil la materialeelectrice.ro
Pe YEO găsești FO Patch Cord Premium, Duplex, de la Schrack, în categoria Accesorii dulapuri Rack.
Preț: 349.71 Lei
Caracteristicile produsului FO Patch Cord Premium, Duplex,
  • Brand: Schrack
  • Categoria: Accesorii dulapuri Rack
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă FO Patch Cord Premium, Duplex, Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
EAN-Code 4055516072351 Lungime 30,00mm Lățime netă 240,00mm Inălţime 200,00mm Masă netă 0,06kg. Temperatura minimă a mediului ambiant -30°C Temperatura maximă a mediului ambiant 70°C Lungime patchcord 3m. Pachete disponibile 1 buc.