FO Patch Cord, Simplex, E2000/E2000, E09/125, OS2, 2m
Vânzător
materialeelectrice.ro materialeelectrice.ro
Pret
279.43 Lei
Categorie (vânzător)
Accesorii dulapuri Rack
Marca
Schrack
Produs actualizat în urmă cu 13 zile
Descriere YEO:
FO Patch Cord, Simplex, E2000/E2000, - Disponibil la materialeelectrice.ro
Preț: 279.43 Lei
Caracteristicile produsului FO Patch Cord, Simplex, E2000/E2000,
  • Brand: Schrack
  • Categoria: Accesorii dulapuri Rack
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă FO Patch Cord, Simplex, E2000/E2000, Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
EAN-Code 4055516074522 Lungime 20,00mm Lățime netă 240,00mm Inălţime 200,00mm Masă netă 0,04kg. Temperatura minimă a mediului ambiant -30°C Temperatura maximă a mediului ambiant 70°C Lungime patchcord 2m. Pachete disponibile 1 buc.