Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Frezyderm Hair Force Mask 200ml

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
89.11 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca
Frezyderm

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Frezyderm Hair Force Mask 200ml - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Frezyderm Hair Force Mask 200ml de la Frezyderm, în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, Frezyderm Hair Force Mask 200ml din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 89.11 Lei

Caracteristicile produsului Frezyderm Hair Force Mask 200ml

  • Brand: Frezyderm
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Frezyderm Hair Force Mask 200ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Frezyderm Hair Force Mask 200ml de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Mască tonică pentru păr Frezyderm Hair Force . Oferă hrănire și întărire sporite cu acțiune anti-rupere suplimentară, datorită ceramidelor pe care le conține. Tratează căderea cronică și sezonieră a părului și părul fragil și, în același timp, oferă reconstrucție și protecție împotriva ruperii, îmbunătățind creșterea părului cu 60% (studiu clinic).

Frezyderm Hair Force Mask 200ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Frezyderm