Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Fulgi Mari de Ovaz 500g

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
12.12 Lei
Categorie (vânzător)
Alimentare
Marca
SANOVITA

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Fulgi Mari de Ovaz 500g - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Fulgi Mari de Ovaz 500g de la SANOVITA, în categoria Alimentare.

Indiferent de nevoile tale, Fulgi Mari de Ovaz 500g din categoria Alimentare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 12.12 Lei

Caracteristicile produsului Fulgi Mari de Ovaz 500g

  • Brand: SANOVITA
  • Categoria: Alimentare
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Fulgi Mari de Ovaz 500g Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Fulgi Mari de Ovaz 500g de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Se remarcă prin proteinele şi grăsimile de bună calitate. Persoanele care mănâncă zilnic fulgi de ovăz la micul dejun au mult mai multă energie. Ingredient unic: fulgi de ovăz integral.  Mod de utilizare: Se pot consuma în diverse rețete sau cu lapte, iaurt, suc de fructe. Se mai pot adauga la produse de brutarie sau la retete favorite de deserturi: fursecuri, biscuiti, budinci, crumble cu mere sau fructe de sezon, etc.  Folositi fulgii de cereale hidratati in apa fierbinte. Pentru un plsu de savoare se popate inlocui apa cu bautura vegetala (orez, soia, migdale) sau sucuri naturale in combinatie cu fructe, seminte, cuci, scortisoara. Budinca de cereale: 1 cana fulgi de cereale 2 cani de apa 1 lingura de miere 1/2 lingurita de karob (pudra de roscove) 1/2 lingurita de scortisoara Ingredientele se amesteca si se fierb la fioc mic pana se imnoaie fulgii. Se alsa compozitia la racit in formwe de briose. Se serveste alaturi de un sos de fructe sau gem. Produsul contine gluten si poate contine urme de soia, arahide, fructe cu coaja lemnoasa, mustar si susan. Niciunul din ingrediente nu provine din culturi modificate genetic. Mod de depozitare: a se pastra la loc uscat si racoros. Tara de origine: Germania

Fulgi Mari de Ovaz 500g - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca SANOVITA