Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Geantă Combinezon surf Negru

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
84.99 Lei
Categorie (vânzător)
Surfing
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Geantă Combinezon surf Negru - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Geantă Combinezon surf Negru de la , în categoria Surfing.

Indiferent de nevoile tale, Geantă Combinezon surf Negru din categoria Surfing îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 84.99 Lei

Caracteristicile produsului Geantă Combinezon surf Negru

  • Brand:
  • Categoria: Surfing
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Geantă Combinezon surf Negru Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Geantă Combinezon surf Negru de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Produs conceput pentru transportarea combinezonului de surf și a accesoriilor din neopren: - Dimensiuni 80 x 70 cm - Consum redus de materiale cu 40%

Geantă Combinezon surf Negru - 0 | YEO

Produse asemănătoare