Descriere YEO:
Gel-cremǎ dupǎ expunerea la soare - Disponibil la liki24.ro
Pe YEO găsești Gel-cremǎ dupǎ expunerea la soare de la Bioderma, în categoria Frumusețe și Îngrijire.
Indiferent de nevoile tale, Gel-cremǎ dupǎ expunerea la soare Bioderma Photoderm Après-Soleil, 200 ml, Naos din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 90.18 Lei
Caracteristicile produsului Gel-cremǎ dupǎ expunerea la soare
- Brand: Bioderma
- Categoria: Frumusețe și Îngrijire
- Magazin: liki24.ro
- Ultima actualizare: 15-06-2025 02:25:42
Comandă Gel-cremǎ dupǎ expunerea la soare Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Gel-cremǎ dupǎ expunerea la soare de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Gel-cremǎ dupǎ expunerea la soare Bioderma Photoderm Après-Soleil, 200 ml, Naos Bioderma Photoderm Après-
Soleil Gel-Cremă Calmantă Prelungitor Bronz Hidratează pielea, menține bronzul și reduce iritațiile cauzate de
expunerea la
soare. Susține regenerarea epidermei după
expunerea la
soare.
- Conține ingrediente active care hidratează pielea și sporesc confortul
- Alantoina face pielea moale și calmează iritațiile
- Prelungește cu succes durabilitatea bronzului natural, netezește pielea și îi crește elasticitatea
- Ameliorează eficient senzația de supraîncălzire
- După aplicare, nu lasă o peliculă grasă și se absoarbe perfect.
Indicații:- Îngrijirea pielii după expunerea intensă la soare
- Pentru pielea întregului corp și a feței
- Toate tipurile de piele, inclusiv pielea sensibilă, iritată și uscată
- Produs destinat adulților și adolescenților.
Beneficii:- Oferă confort și ușurare de lungă durată
- Hidratează eficient timp de 8 ore
- Calmează iritațiile
- Prelungește bronzul natural
- Are o consistență plăcută, de gel-cremă
- Nu astupă porii.
Ingrediente: Apă, Trigliceridă caprilică/caprică, Glicerină, Poliacrilat de sodiu, Pentilen glicol, 1,2-hexanediol, Caprilil glicol, Acrilați/C10-30 Alchil acrilat Crosspolimer, Glicirhizat dipotasic, Citrat de sodiu, Manitol, Xilitol, Ramnoză, Hidroxid de sodiu, Fructooligozaharide, Extract de Laminaria Ochroleuca, Parfum.
Mod de utilizare:- Aplicați pe pielea curățată și bine uscată a feței și corpului după fiecare expunere la soare
- Masați ușor până la absorbție
- Nu utilizați pe pielea sever iritată sau deteriorată sau pe rănile care supurează.
Avertismente: Nu utilizați în caz de hipersensibilitate la oricare dintre ingredientele produsului cosmetic.
Prezentare: 200 ml