Gel de dus 2 in 1 Diamond & Lychee, 750 ml, Nivea Engros

Gel de dus 2 in 1 Diamond & Lychee, 750 ml, Nivea Engros

Detalii Gel de dus 2 in

bazarulonline.ro
Vânzător
bazarulonline.ro
Pret
14.77 Lei
Categorie (vânzător)
Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de ingrijire si Igiena personala Engros>Produse pentru fata si corp Engros >Gel de dus Engros
Marca
NIVEA

Produs actualizat în urmă cu 5 zile
Descriere YEO:

Gel de dus 2 in - Disponibil la bazarulonline.ro

Pe YEO găsești Gel de dus 2 in de la NIVEA, în categoria Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de ingrijire si Igiena personala Engros>Produse pentru fata si corp Engros >Gel de dus Engros.

Indiferent de nevoile tale, Gel de dus 2 in 1 Diamond & Lychee, 750 ml, Nivea Engros din categoria Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de ingrijire si Igiena personala Engros>Produse pentru fata si corp Engros >Gel de dus Engros îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Gel de dus 2 in

  • Departament: ingrijire-personala-cosmetice
  • Îți oferă produse pentru îngrijire personală de calitate superioară.

Preț: 14.77 Lei

Caracteristicile produsului Gel de dus 2 in

  • Brand: NIVEA
  • Categoria: Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de ingrijire si Igiena personala Engros>Produse pentru fata si corp Engros >Gel de dus Engros
  • Magazin: bazarulonline.ro
  • Ultima actualizare: 18-09-2025 01:36:55

Comandă Gel de dus 2 in Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Gel de dus 2 in de la bazarulonline.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Spuma ușoară și catifelată, cu sclipiri de diamant, îți mângâie delicat pielea, iar parfumul fin de lichi îți răsfață simțurile;- după fiecare folosire, pielea rămâne catifelată și hidratată, ca după un adevărat ritual de relaxare;- gel de duș dar și spumă de baie;- curăță cu o spumă ușoară și catifelată, cu sclipiri ca de diamant;- formula blândă, cu pH neutru. Ingrediente:Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Glycerin, Diamond Powder, Glycol Distearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Laureth-4, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum.Mod ambalare 12/Bax

Gel de dus 2 in 1 Diamond & Lychee, 750 ml, Nivea Engros - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca NIVEA