Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe Baza De Etanol Denaturat, Sanygel, 200 Ml

Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe Baza De Etanol Denaturat, Sanygel, 200 Ml

Detalii Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe

vivimall.ro
Vânzător
vivimall.ro
Pret
30.9 Lei 49.9 Lei
Categorie (vânzător)
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 oră
Descriere YEO:

Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe - Disponibil la vivimall.ro

Pe YEO găsești Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe de la , în categoria .

Indiferent de nevoile tale, Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe Baza De Etanol Denaturat, Sanygel, 200 Ml din categoria îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 30.9 Lei

Caracteristicile produsului Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe

  • Brand:
  • Categoria:
  • Magazin: vivimall.ro
  • Ultima actualizare: 15-08-2025 03:33:17

Comandă Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe de la vivimall.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Cu o experienta de peste 65 de ani, Antibiotice a+ este cel mai important producator autohton de medicamente generice de uz uman si veterinar. Sanygel este un gel dezinfectant pentru maini (produs TP1) avizat de catre Ministerul Sanatatii - Comisia Nationala Pentru Produse Biocide, aviz nr. 5648BIO/01/12.24 care contine 80% etanol denaturat, aceasta fiind una dintre cele mai utilizate substante biocide cu eficacitate asupra unui spectru antimicrobian larg: bactericid, fungicid, virucid inclusiv Coronavirusurilor. Acesta se utilizeaza in domeniul agroalimentar, casnic si coloctivitati pentru dezinfectarea igienica a mainilor prin frecare. Timp de actiune: pentru efect bactericid conform: EN 1276 - 1 minut in conditii de curatenie EN 1500 - 1 minut in conditii de curatenie si murdarie pentru efect levuricid conform: EN 1650 - 1 minut in conditii de curatenie pentru efect virucid spectru general conform: EN 14476+A2 - 1 minut in curatenie si murdarie. Indicatii de folosire prin dozaj: Dezinfectarea igienica a mainilor prin frecare. Se aplica 3 ml in palme si se distribuie prin frecare pe toata suprafata mainilor, inclusiv pe degete si intre acestea, timp de 1 minut pentru efect virucid, bactericid, levuricid.

Gel Dezinfectant Pentru Maini Pe Baza De Etanol Denaturat, Sanygel, 200 Ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare