Descriere YEO:
Geox saboți din piele D - Disponibil la answear.ro
Pe YEO găsești Geox saboți din piele D de la Geox, în categoria Încălțăminte.
Indiferent de nevoile tale, Geox saboți din piele D SPHERICA EC4.1 A culoarea negru, D36TCA 00085 C9999 din categoria Încălțăminte îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 439.9 Lei
Caracteristicile produsului Geox saboți din piele D
- Brand: Geox
- Categoria: Încălțăminte
- Magazin: answear.ro
- Ultima actualizare: 24-02-2025 01:36:00
Comandă Geox saboți din piele D Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Geox saboți din piele D de la answear.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
- Sistemul
Geox Respira: Au tehnologia Geoc Respira, datorita talpei in trei straturi cu sistemul de perforari care respira imbunatateste ventilarea, si datorita acesteia permite ingrijirea sanatii picioarelor si asigura confortul folosirii incaltamintei. - Sistemul Spherica este tehnologia originală de respirație
Geox. În combinație cu talpa exterioară revoluționară cu sistemul Zero Shock, oferă o amortizare completă și un confort excepțional. - Șiretul clasic permite ajustarea individuală a piciorului. - Talpa exterioară din cauciuc este durabilă și rezistentă la deteriorare. - Inserție