Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Gryxx Pantofi Sport 4S18159H

Vânzător
ada-shoes.ro ada-shoes.ro
Pret
336.75 Lei 449 Lei
Categorie (vânzător)
PANTOF
Marca
GRYXX

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Gryxx Pantofi Sport 4S18159H - Disponibil la ada-shoes.ro

Pe YEO găsești Gryxx Pantofi Sport 4S18159H de la GRYXX, în categoria PANTOF.

Indiferent de nevoile tale, Gryxx Pantofi Sport 4S18159H din categoria PANTOF îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 336.75 Lei

Caracteristicile produsului Gryxx Pantofi Sport 4S18159H

  • Brand: GRYXX
  • Categoria: PANTOF
  • Magazin: ada-shoes.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Gryxx Pantofi Sport 4S18159H Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Gryxx Pantofi Sport 4S18159H de la ada-shoes.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Pentru alegerea marimii potrivite, consultati tabelul de marimi din fotografiile produsului.. Completeaza-ti tinutele cu un plus de stil si confort alegand pantofii sport GRYXX 4S18159H, in culoare alba, moderni si versatili, usor de asortat in tinute casual sau urbane. Designul curat si minimalist ii face potriviti pentru orice ocazie de zi cu zi.. Realizati din materiale usoare si rezistente, acesti pantofi ofera confort, respirabilitate si sustinere pe tot parcursul zilei.. Beneficii principale:. • Material exterior din textil tesut si piele ecologica. Ofera echilibru intre rezistenta, flexibilitate si respirabilitate, mentinand piciorul confortabil si aerisit.. • Interior confortabil pentru utilizare zilnica. Asigura o senzatie placuta la purtare si sustinere constanta in timpul mersului.. • Brant moale din piele ecologica. Ofera amortizare usoara, reduce presiunea si creste confortul chiar si la purtare indelungata.. • Talpa flexibila si rezistenta (inaltime 4 cm). Asigura stabilitate, aderenta buna si amortizare eficienta a socurilor la fiecare pas.. • Fixare cu siret. Permite ajustare precisa pe picior, oferind siguranta si confort personalizat.. • Confort pentru activitati zilnice. Ideali pentru plimbari, tinute casual si utilizare urbana, fara disconfort.. • Design modern si versatil. Usor de integrat in orice garderoba, oferind un look curat si actual.. • Produs 100% original. Garantie a calitatii si autenticitatii pentru o alegere sigura si durabila.. Pentru alegerea marimii potrivite, consulta tabelul de marimi din fotografiile produsului.

Gryxx Pantofi Sport 4S18159H - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca GRYXX