Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Guess vestă pentru bărbați ROHAN

Vânzător
answear.ro answear.ro
Pret
548.9 Lei
Categorie (vânzător)
Bărbaţi/Îmbrăcăminte/Geci/Veste
Marca
Guess

Produs actualizat în urmă cu 7 zile
Descriere YEO:

Guess vestă pentru bărbați ROHAN - Disponibil la answear.ro

Pe YEO găsești Guess vestă pentru bărbați ROHAN de la Guess, în categoria Bărbaţi/Îmbrăcăminte/Geci/Veste.

Indiferent de nevoile tale, Guess vestă pentru bărbați ROHAN din categoria Bărbaţi/Îmbrăcăminte/Geci/Veste îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 548.9 Lei

Caracteristicile produsului Guess vestă pentru bărbați ROHAN

  • Brand: Guess
  • Categoria: Bărbaţi/Îmbrăcăminte/Geci/Veste
  • Magazin: answear.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Guess vestă pentru bărbați ROHAN Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Guess vestă pentru bărbați ROHAN de la answear.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
  • Izolația termică medie contribuie la confortul termic în condiții meteorologice de tranziție
  • Confecționat din țesătură solidă contribuie la durabilitatea și estetica produsului
  • Căptușeala completă contribuie la confortul purtării și la un strat izolator suplimentar
  • Croiala de tip regular fit contribuie la libertatea de mișcare și la o potrivire universală
  • Gulerul ridicat contribuie la protejarea gâtului împotriva frigului și a rafalelor de vânt
  • Buzunarele laterale cu fermoar permit depozitarea în siguranță a obiectelor mici
  • Lungimea până la șolduri asigură o acoperire optimă a trunchiului fără a limita mobilitatea
  • Sistemul de închidere cu fermoar pe toată lungimea facilitează îmbrăcarea și ajustarea
  • Modelul uni contribuie la versatilitatea stilistică și la un aspect atemporal


Guess vestă pentru bărbați ROHAN - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Guess