Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Ham de escaladă C.A.M.P. Spark

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
359.85 Lei
Categorie (vânzător)
Escalada pe stanca
Marca

Produs actualizat în urmă cu 9 zile
Descriere YEO:

Ham de escaladă C.A.M.P. Spark - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Ham de escaladă C.A.M.P. Spark de la , în categoria Escalada pe stanca.

Indiferent de nevoile tale, Ham de escaladă C.A.M.P. Spark din categoria Escalada pe stanca îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 359.85 Lei

Caracteristicile produsului Ham de escaladă C.A.M.P. Spark

  • Brand:
  • Categoria: Escalada pe stanca
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Ham de escaladă C.A.M.P. Spark Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Ham de escaladă C.A.M.P. Spark de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
C.A.M.P. - Camp SPA, [email protected]. **Gen:** Unisex, bărbați. **Grupă de vârstă:** Adulți. **Atenționări de siguranță:** Acest produs este echipament de protecție personală, toate instrucțiunile din manualul de utilizare trebuie respectate înainte și în timpul utilizării. **Caracteristici:** bretele ajustabile pentru o potrivire optimă și flexibilitate maximă, ham versatil pentru orice nivel de escaladă pe stâncă, buclă de recuperare pe spate, 4 bucle de material întărite, centură și bretele cu interior termoformat pentru un confort excepțional, catarame cu închidere automată pe centură și bretele. **Bucle de material:** + buclă de recuperare, patru bucăți. **Tip de ham:** ham de șold. **Bretele ajustabile:** da. **Greutate:** 357 g. Hamul Spark de la C.A.M.P. pentru bărbați este extrem de confortabil și ușor, ideal pentru escaladă sau alpinism pentru orice nivel. Are o construcție ergonomic și un profil structurat care se adaptează perfect la corp. Interiorul termoformat asigură o adaptare perfectă a centurii și bretelelor la corp. Acest confort este întărit de construcția cu umplutură din polietilenă spumată.

Ham de escaladă C.A.M.P. Spark - 0 | YEO

Produse asemănătoare