Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Husă pentru ghete de echitație

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
259 Lei
Categorie (vânzător)
Dresaj
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Husă pentru ghete de echitație - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Husă pentru ghete de echitație de la , în categoria Dresaj.

Indiferent de nevoile tale, Husă pentru ghete de echitație din categoria Dresaj îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 259 Lei

Caracteristicile produsului Husă pentru ghete de echitație

  • Brand:
  • Categoria: Dresaj
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Husă pentru ghete de echitație Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Husă pentru ghete de echitație de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
## Husă pentru ghete de echitație GALOP WEAR - **Protecție eficientă:** Husa protejează ghetele de echitație împotriva prafului, noroiului și murdăriei din grajd sau în timpul transportului. - **Alegere practică pentru concursuri:** Permite transportul ghetelor curate fără a murdări interiorul mașinii. - **Buzunar util:** Închis cu fermoar, perfect pentru accesorii mici de echitație. - **Capac funcțional:** Detașabil, ideal pentru a păși pe o suprafață curată când schimbi încălțămintea. - **Mărime universală:** Potrivită pentru ghete de damă, bărbați și copii (33 cm lungime, 22 cm lățime, 20 cm înălțime). Husa pentru ghete de echitație **GALOP WEAR** este soluția ideală pentru călăreții care caută o modalitate practică de a depozita sau transporta încălțămintea. Se închide cu fermoar, oferind acces rapid și protecție completă împotriva murdăriei. Un buzunar suplimentar, situat deasupra, este ideal pentru mărunțișuri esențiale. Capacul detașabil oferă un suport curat pentru picior atunci când te descalți, ceea ce face schimbarea ghetelor ușoară și igienică – chiar și în condiții dificile de exterior. Datorită dimensiunii universale (33 × 22 × 20 cm), husa este potrivită pentru ghete de toate mărimile – pentru femei, bărbați și copii. Indiferent dacă mergi la concurs, la grajd sau vrei doar să-ți păstrezi ghetele în ordine acasă, husa **GALOP WEAR** le va menține în stare perfectă.

Husă pentru ghete de echitație - 0 | YEO

Produse asemănătoare