Intrerupator simplu + priza USB tip A si tip C, generatia noua, cu rama sticla Gri

Intrerupator simplu + priza USB tip A si tip C, generatia noua, cu rama sticla Gri

Detalii Intrerupator simplu + priza USB

materialeelectrice.ro
Vânzător
materialeelectrice.ro
Pret
377.12 Lei
Categorie (vânzător)
Prize si intrerupatoare pentru doze rotunde
Marca
Livolo

Produs actualizat în urmă cu 6 zile
Descriere YEO:

Intrerupator simplu + priza USB - Disponibil la materialeelectrice.ro

Pe YEO găsești Intrerupator simplu + priza USB de la Livolo, în categoria Prize si intrerupatoare pentru doze rotunde.

Indiferent de nevoile tale, Intrerupator simplu + priza USB tip A si tip C, generatia noua, cu rama sticla Gri din categoria Prize si intrerupatoare pentru doze rotunde îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 377.12 Lei

Caracteristicile produsului Intrerupator simplu + priza USB

  • Brand: Livolo
  • Categoria: Prize si intrerupatoare pentru doze rotunde
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 15-06-2025 02:25:42

Comandă Intrerupator simplu + priza USB Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Intrerupator simplu + priza USB de la materialeelectrice.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Pachetul contine un modul de intrerupator + un modul de priza + rama de sticla cu suport/rama metalica pentru montaj standard german.Utilizare: Rezidential / General Panou/Rama inclus(a): Da Material ramă + panou: Sticlă securizată Durata medie de viață: 100.000 de acționări Putere maximă instalată: 1000 W Curent nominal: 5 A Tensiune de functionare: AC 200-250 V / 50~60 Hz Mod de funcționare: Touch screen (prin atingere) Montaj: Ingropat Standard: Clasic / German Număr doze standard: 2

Intrerupator simplu + priza USB tip A si tip C, generatia noua, cu rama sticla Gri - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Livolo