Invertor tensiune cu unda sinusoidala modificata 12V DC - 230V AC 1000W 2x iesire Schuko, NEDIS

Invertor tensiune cu unda sinusoidala modificata 12V DC - 230V AC 1000W 2x iesire Schuko, NEDIS

Detalii Invertor tensiune cu unda sinusoidala

micul-meserias.ro
Vânzător
micul-meserias.ro
Pret
1749 Lei
Categorie (vânzător)
Electrice
Marca
NEDIS

Produs actualizat în urmă cu 2 zile
Descriere YEO:

Invertor tensiune cu unda sinusoidala - Disponibil la micul-meserias.ro

Pe YEO găsești Invertor tensiune cu unda sinusoidala de la NEDIS, în categoria Electrice.

Indiferent de nevoile tale, Invertor tensiune cu unda sinusoidala modificata 12V DC - 230V AC 1000W 2x iesire Schuko, NEDIS din categoria Electrice îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 1749 Lei

Caracteristicile produsului Invertor tensiune cu unda sinusoidala

  • Brand: NEDIS
  • Categoria: Electrice
  • Magazin: micul-meserias.ro
  • Ultima actualizare: 18-09-2025 01:36:55

Comandă Invertor tensiune cu unda sinusoidala Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Invertor tensiune cu unda sinusoidala de la micul-meserias.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Descriere:Alimentati dispozitivele de 230 V CA printr-o priza de 12 V DC cu acest invertor Nedis®. In acest fel, puteti rula aparate de uz casnic, cum ar fi aparatele de cafea, in camioane, barci etc., fara a fi nevoie sa investiti in echipamente dedicate de 12 V. In plus, circuitele de pornire usoara va ajuta sa va protejati dispozitivele impotriva deteriorarii. Utilizarea echipamentului de 230 V ar putea consuma bateria mult mai repede. Acest invertor are o functie de incarcator pentru a alimenta bateria de plumb acid de 12 V printr-o priza de perete de 230 V. Echipat cu 2 prize Schuko.Siguranta Da Putere de iesire 1000 W Numarul de prize 2 Priza tip F (CEE 7/3) Tipul de intrare Cleme baterie Forma de unda de iesire Modificata Sine Wave Functioneaza cu telecomanda nr Eficienta 90% Functii de siguranta Protectie la oprirea bateriei reduse Protectie termala Protectie la scurtcircuit de iesire Protectie la suprasarcina Protectie prea mare a tensiunii de intrare Protectie inversa a polaritatii bateriei Inaltime 85 mm Latime 210 mm Putere maxima de iesire 2400 W Lungime 380 mm Functie de incarcare a functiei Greutate 4,8 kg Tensiune de iesire 230 VAC Tensiunea de intrare 12 VDC Tensiune AC 230 VMai multe Informatii:Nume produs Invertor tensiune cu unda sinusoidala modificata 12V DC - 230V AC 1000W 2x iesire Schuko NedisCod articol PIMS1000C12Branduri NEDISStoc furnizor DaEstimare disponibilitate (Zile) 14Greutate (kg) 6.22Dimensiune lungime (cm) 45.500000Dimensiune latime (c

Invertor tensiune cu unda sinusoidala modificata 12V DC - 230V AC 1000W 2x iesire Schuko, NEDIS - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca NEDIS