Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Karl Lagerfeld Jeans geacă

Vânzător
answear.ro answear.ro
Pret
719.9 Lei
Categorie (vânzător)
Îmbrăcăminte
Marca
Karl Lagerfeld Jeans

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Karl Lagerfeld Jeans geacă - Disponibil la answear.ro

Pe YEO găsești Karl Lagerfeld Jeans geacă de la Karl Lagerfeld Jeans, în categoria Îmbrăcăminte.

Indiferent de nevoile tale, Karl Lagerfeld Jeans geacă din categoria Îmbrăcăminte îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 719.9 Lei

Caracteristicile produsului Karl Lagerfeld Jeans geacă

  • Brand: Karl Lagerfeld Jeans
  • Categoria: Îmbrăcăminte
  • Magazin: answear.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Karl Lagerfeld Jeans geacă Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Karl Lagerfeld Jeans geacă de la answear.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
- Acest produs este fabricat din poliester reciclat. - Tăiere simplă, fără blocare. - Model izolat cu captuseala. - Incheiere cu fermoar. - Buzunare exterioare incheiata. - Gulerul ridicat și gluga detașabilă oferă protecție suplimentară împotriva frigului. - Marginea inferioară este finisată cu șnururi cu opritoare, care, datorită tivului reglabil, sporesc izolația de frig. - Lungimea: 70 cm. - Latimea la subrat: 63 cm. - Latimea in umeri: 45 cm. - Dimensiunile date pentru marimea: M.

Karl Lagerfeld Jeans geacă - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Karl Lagerfeld Jeans