Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Klapp SkinConCellular Cremă umedă

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
200 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Klapp SkinConCellular Cremă umedă - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Klapp SkinConCellular Cremă umedă de la , în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, Klapp SkinConCellular Cremă umedă din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 200 Lei

Caracteristicile produsului Klapp SkinConCellular Cremă umedă

  • Brand:
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Klapp SkinConCellular Cremă umedă Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Klapp SkinConCellular Cremă umedă de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Această cremă hidratantă cu textură ușoară își propune să echilibreze nivelul de hidratare al pielii și să ofere o energie optimă. Ingredientele valoroase promovează un ten mai neted și mai suplu și hrănesc pielea uscată și stresată

Klapp SkinConCellular Cremă umedă - 0 | YEO

Produse asemănătoare