LaQ, Spumă de spălare a feței, fructul pasiunii, 40 g

LaQ, Spumă de spălare a feței, fructul pasiunii, 40 g

Detalii LaQ, Spumă de spălare a

liki24.ro
Vânzător
liki24.ro
Pret
26.77 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca

Produs actualizat în urmă cu 8 zile
Descriere YEO:

LaQ, Spumă de spălare a - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești LaQ, Spumă de spălare a de la , în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, LaQ, Spumă de spălare a feței, fructul pasiunii, 40 g din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 26.77 Lei

Caracteristicile produsului LaQ, Spumă de spălare a

  • Brand:
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 05-05-2025 02:44:14

Comandă LaQ, Spumă de spălare a Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda LaQ, Spumă de spălare a de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Descriere: CINE SUNT EU? Sunt o mousse naturală și vegană pentru curățarea feței cu efect hidratant. O să-ți placă consistența mea - este ușoară ca un nor! Datorita acestuia, este extrem de placut de folosit si in acelasi timp extrem de eficient. Miroase plăcut fructat - îl vei recunoaște drept fructul pasiunii. CU CE VĂ POT AJUTA? Curăță pielea feței delicat, dar eficient, fără a-i perturba pH-ul natural. Pielea ta va ramane catifelata si bine hidratata, mai ales daca ai piele normala, uscata sau sensibila. Datorită consistenței sale minunat de ușoare, spumoase, ritualul tău zilnic de demachiere va deveni o adevărată plăcere! ÎNTREBI, CAT, CE E ÎN LĂUNUL MEU? Contine acid hialuronic si glicerina de origine vegetala, care au un efect intens hidratant. În plus, am pentru tine pantenol, care calmează și calmează minunat toate iritațiile, precum și unt de shea neprețuit, care hrănește și regenerează eficient pielea. Toate aceste bunătăți sunt însoțite de substanțe de curățare blânde atent selectate. Mousse-ul de curățare facială HIDRATANTE cu fructul pasiunii este: - produs natural - produs vegan - produs netestat pe animale - produs testat dermatologic - produs fabricat in Polonia Cum se utilizează: Aplicați o cantitate mică de produs pe pielea umedă, masați cu mișcări circulare până când se obține spumă, apoi clătiți bine cu apă.

LaQ, Spumă de spălare a feței, fructul pasiunii, 40 g - 0 | YEO

Produse asemănătoare