Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Manșoane de compresie Normatec 3.0

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
3489 Lei
Categorie (vânzător)
Gimnastica ușoara
Marca

Produs actualizat în urmă cu 7 zile
Descriere YEO:

Manșoane de compresie Normatec 3.0 - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Manșoane de compresie Normatec 3.0 de la , în categoria Gimnastica ușoara.

Indiferent de nevoile tale, Manșoane de compresie Normatec 3.0 din categoria Gimnastica ușoara îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 3489 Lei

Caracteristicile produsului Manșoane de compresie Normatec 3.0

  • Brand:
  • Categoria: Gimnastica ușoara
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Manșoane de compresie Normatec 3.0 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Manșoane de compresie Normatec 3.0 de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
- Aplicații compatibile: HYPERICE APP - Țara de origine a mărcii: SUA - Material: nailon - Sport: Medicina sportiva - Avantajele echipamentului de regenerare: Usor de curatat, Regenerare mai rapida

Manșoane de compresie Normatec 3.0 - 0 | YEO

Produse asemănătoare