MATRITA METHOD Accesorii pescuit > Nada si momeli BENZAR METHOD MOULD PRESS

MATRITA METHOD Accesorii pescuit > Nada si momeli BENZAR METHOD MOULD PRESS

Detalii MATRITA METHOD Accesorii pescuit >

myeshop.ro
Vânzător
myeshop.ro
Pret
28 Lei
Categorie (vânzător)
Monturi crap
Marca
Myeshop

Produs actualizat în urmă cu 16 zile
Descriere YEO:

MATRITA METHOD Accesorii pescuit > - Disponibil la myeshop.ro

Pe YEO găsești MATRITA METHOD Accesorii pescuit > de la Myeshop, în categoria Monturi crap.

Indiferent de nevoile tale, MATRITA METHOD Accesorii pescuit > Nada si momeli BENZAR METHOD MOULD PRESS din categoria Monturi crap îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 28 Lei

Caracteristicile produsului MATRITA METHOD Accesorii pescuit >

  • Brand: Myeshop
  • Categoria: Monturi crap
  • Magazin: myeshop.ro
  • Ultima actualizare: 18-09-2025 01:36:55

Comandă MATRITA METHOD Accesorii pescuit > Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda MATRITA METHOD Accesorii pescuit > de la myeshop.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Matrita profesionala cu buton de ejectare a bulgarelui, conceputa de Benzar Zsolt. Practic, cel mai important accesoriu al unui bulgare folosit in tehnica method este matrita aferenta.  Spre deosebire de alte matrite existente pe piata, Benzar Zsolt a gandit un model care sa nu aiba contact cu nada sau peletele presate. Prin activarea arcului de ejectare a momitorului (dupa presare), momitorul se indeparteaza de suprafata matritei numai prin contact cu zona frontala (con antirasucitor) si spate (vartej fixare forfac) Mod de utilizare: Se plaseaza un strat subtire de nada (mix preparat, umectat) pe fundul matritei, apoi plasam forfacul cu momeala de carlig. Urmeaza umplerea cu nada, apoi asezarea si presarea matritei. Avem, astfel, pregatit cosuletul gata presat pentru lansare, cu forfacul ascuns in masa mixului.  O parte importanta a operatiunii de umplere a unui momitor Accesorii pescuit > Nada si momeli este situatia in care nu folosim mix, ci micropelete. Secretul consta rabdarea in a astepta pentru o umectare corecta, care, apoi, sa permita un grad de aderenta optim pentru lansare si pentru o desfacere cat mai facila pe substrat.    Specificatii tehnice:  Constructie: Material Plastic ABS  Buton de ejectare a momitorului dupa presare  Se potriveste la o multitudine de modele method  Zona de contact ejectare: frontal (con antirasucitor) si spate (vartej fixare forfac)  Sistem de fixare in doua puncte  Principiu de ejectare: Arc Metalic  Culoare Maro  Dimensiuni: Lungime 60mm x Latime 50mm  Dimensiuni spatiu asezare momitor: 46x26mm

MATRITA METHOD Accesorii pescuit > Nada si momeli BENZAR METHOD MOULD PRESS - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Myeshop