Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Miere de Tei 950g

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
41.9 Lei
Categorie (vânzător)
Produse Apicole Naturale
Marca
COMPLEX APICOL

Produs actualizat în urmă cu 4 zile
Descriere YEO:

Miere de Tei 950g - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Miere de Tei 950g de la COMPLEX APICOL, în categoria Produse Apicole Naturale.

Indiferent de nevoile tale, Miere de Tei 950g din categoria Produse Apicole Naturale îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 41.9 Lei

Caracteristicile produsului Miere de Tei 950g

  • Brand: COMPLEX APICOL
  • Categoria: Produse Apicole Naturale
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Miere de Tei 950g Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Miere de Tei 950g de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Oferita cu generozitate de albine din nectarul florilor, mierea este: medicament, indulcitor natural, nutrient excelent, sursa de vitamine si minerale, produs natural antibacterian , antimicotic si antioxidant, laxativ natural. Proprietatile anti-inflamatoare calmeaza si cicatrizeaza zgarieturile,ranile, arsurile avand si un efect emolient pentru piele. Mierea , cel mai dulce medicament, contine vitamine precum: B1, B2, B3, B5, B6 si C in functie de calitatile nectarului si polenului, recomandata si pentru cresterea si dezvoltarea armonioasa a celor mici si revitalizarea celor in varsta. Acestor vitamine li se adauga minerale precum: cupru, iod si zinc (in cantitati mici datorita prezentei in polen). Bunatatea mierii, gustul si dulceata florilor este insasi medicament pentru suflet. Mierea de tei este o miere puternica cu o aroma distinsa, de culoarea aurului clar. Aroma puternica este compusa de note lemnoase si proaspete, tonuri suave de caramel si dulceata florilor finalizate in cel mai dulce nectar. Are efect antiseptic, calmant al sistemului nervos, previne si trateaza afectiunile sistemului respirator (astm, bronsite), probleme gastrointestinale si ale bilei, revigorant cardiovascular, efect cicatrizant pentru arsuri. Ingrediente: 100% miere de tei A se pastra la loc uscat si racoros.  Produs in Romania

Miere de Tei 950g - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca COMPLEX APICOL