Monitor AOC 27" 27G2SAE/BK
Vânzător
1cctv.ro 1cctv.ro
Pret
1566.53 Lei
Categorie (vânzător)
Monitoare
Marca
AOC
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
Monitor AOC 27" 27G2SAE/BK - Disponibil la 1cctv.ro
Pe YEO găsești Monitor AOC 27" 27G2SAE/BK de la AOC, în categoria Monitoare.
Indiferent de nevoile tale, Monitor AOC 27" 27G2SAE/BK din categoria Monitoare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 1566.53 Lei
Caracteristicile produsului Monitor AOC 27" 27G2SAE/BK
  • Brand: AOC
  • Categoria: Monitoare
  • Magazin: 1cctv.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă Monitor AOC 27" 27G2SAE/BK Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Monitor AOC 27" 27G2SAE/BK de la 1cctv.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Monitor 27" AOC 27G2SAE/BK, Gaming, FHD 1920*1080, 165 Hz, 4 ms, VA, WLED, 16:9, 350 cd/mp, 3000:1, 178/178, Antiglare, boxe 2*2W, Headphone out, 2*HDMI, DP, cabluri HDMI/ DP incluse, frameless, VESA 100x100, Kensington Lock, Low blue light, Flicker-free, culoare negru