Monitor AOC 27" C27G2ZU/BK
Vânzător
1cctv.ro 1cctv.ro
Pret
1707.76 Lei
Categorie (vânzător)
Monitoare
Marca
AOC
Produs actualizat în urmă cu 10 luni
Descriere YEO:
Monitor AOC 27" C27G2ZU/BK - Disponibil la 1cctv.ro
Pe YEO găsești Monitor AOC 27" C27G2ZU/BK de la AOC, în categoria Monitoare.
Indiferent de nevoile tale, Monitor AOC 27" C27G2ZU/BK din categoria Monitoare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 1707.76 Lei
Caracteristicile produsului Monitor AOC 27" C27G2ZU/BK
  • Brand: AOC
  • Categoria: Monitoare
  • Magazin: 1cctv.ro
  • Ultima actualizare: 23-06-2025 02:19:41
Comandă Monitor AOC 27" C27G2ZU/BK Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Monitor AOC 27" C27G2ZU/BK de la 1cctv.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
MONITOR AOC C27G2ZU/BK 27 inch, Panel Type: VA, Backlight: WLED, Resolution: 1920x1080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:240Hz, Response time GtG: 1 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 3000:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 85%/120%/89%, Colours: 16.7M, 2Wx2 speakers, Adjustability: Tilt: -3.5/21.5, Height Adjust: 130mm, Swivel: -30/30, Connectivity: HDMI 2x 2.01x USB-B/4xUSB 3.2DisplayPort 1x 1.2, VESA: 100x100