Monitor AOC 27" CQ27G2U/BK
Vânzător
1cctv.ro 1cctv.ro
Pret
1773.87 Lei
Categorie (vânzător)
Monitoare
Marca
AOC
Produs actualizat în urmă cu 10 luni
Descriere YEO:
Monitor AOC 27" CQ27G2U/BK - Disponibil la 1cctv.ro
Pe YEO găsești Monitor AOC 27" CQ27G2U/BK de la AOC, în categoria Monitoare.
Indiferent de nevoile tale, Monitor AOC 27" CQ27G2U/BK din categoria Monitoare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 1773.87 Lei
Caracteristicile produsului Monitor AOC 27" CQ27G2U/BK
  • Brand: AOC
  • Categoria: Monitoare
  • Magazin: 1cctv.ro
  • Ultima actualizare: 23-06-2025 02:19:41
Comandă Monitor AOC 27" CQ27G2U/BK Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Monitor AOC 27" CQ27G2U/BK de la 1cctv.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Monitor 27" AOC CQ27G2U/BK, QHD 2560*1440, 144 Hz, 1 ms, VA, curbat 1500R, WLED, 16:9, 250 cd/ mp, 3000:1, 178/178, flicker free, Free sync, 2*HDMI, DP, 4* USB, headphone out, boxe 2*2W, cabluri HDMI/ DP incluse, pivot, VESA 100x100, culoare negru