Monitor AOC 34" CU34P3CV
Vânzător
1cctv.ro 1cctv.ro
Pret
2955.09 Lei
Categorie (vânzător)
Monitoare
Marca
AOC
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
Monitor AOC 34" CU34P3CV - Disponibil la 1cctv.ro
Pe YEO găsești Monitor AOC 34" CU34P3CV de la AOC, în categoria Monitoare.
Indiferent de nevoile tale, Monitor AOC 34" CU34P3CV din categoria Monitoare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 2955.09 Lei
Caracteristicile produsului Monitor AOC 34" CU34P3CV
  • Brand: AOC
  • Categoria: Monitoare
  • Magazin: 1cctv.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă Monitor AOC 34" CU34P3CV Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Monitor AOC 34" CU34P3CV de la 1cctv.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
MONITOR AOC CU34P3CV 34 inch, Panel Type: VA, Backlight: WLED, Resolution: 3440 x 1440, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:100Hz, Response time GtG: 4 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 3000:1, Contrast (dynamic): 50m:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 121.5% sRGB CIE 1931/116.3% sRGB CIE 1976/89.6% DCI-P3 CIE 1931/92.6% DCI-P3 CIE 1976/90.1% Adobe RGB CIE 1931/99.6% Adobe RGB CIE 1976/85% NTSC CIE 1931/101.4% NTSC CIE 1976, Colours: 16.7M, 5W x 2 speakers, Adjustability: Tilt: -5/23, Height Adjust: 150mm, Swivel: -175/175, Connectivity:1x HDMI 2.0, 4xUSB 3.2 Gen1/ 1xUSB-C (DP alt mode 65W)DisplayPort 1x 1.4, VESA: 100x100