Monitor Asus 34" VG34VQL1B
Vânzător
1cctv.ro 1cctv.ro
Pret
3836.77 Lei
Categorie (vânzător)
Monitoare
Marca
ASUS
Produs actualizat în urmă cu 10 luni
Descriere YEO:
Monitor Asus 34" VG34VQL1B - Disponibil la 1cctv.ro
Pe YEO găsești Monitor Asus 34" VG34VQL1B de la ASUS, în categoria Monitoare.
Indiferent de nevoile tale, Monitor Asus 34" VG34VQL1B din categoria Monitoare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 3836.77 Lei
Caracteristicile produsului Monitor Asus 34" VG34VQL1B
  • Brand: ASUS
  • Categoria: Monitoare
  • Magazin: 1cctv.ro
  • Ultima actualizare: 23-06-2025 02:19:41
Comandă Monitor Asus 34" VG34VQL1B Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Monitor Asus 34" VG34VQL1B de la 1cctv.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Monitor Asus 34" VG34VQL1B, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440x1440, Refresh Rate: 165Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 550 cd/m², Contrast (static) : 4000:1, Contrast (dynamic): 100M:1, Viewing angle: 170º(R/L), 170º(U/D), Color Gamut Type: 90% (DCI-P3), 120%(sRGB), Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100x100, Tilt: -5/15, HAS: 130mm, Pivot: --, Swivel: +10°~-10°, HDMI: x2, DisplayPort: x2, USB Hub: 2x USB 3.2, AUX: Headphone out